Národní památkový ústav

Národní památkový ústav

Valdštejnské nám. 3

11801 Praha 1

 Mapa webu |  MonumNet |  Ke stažení |  Novinky [7.1.] |  Diskusní fóra [29.11.] |  Odkazy na www [28.11.]
nový web: VLASTNÍCI [pro vlastníky a účastníky procesu obnovy památkového fondu: investory, projektanty, dodavatele, úřady, obce...]
Print

Přehled konzultačních hodin pro veřejnost

NPÚ-ÚOP v Lokti

 
Obce s rozšířenou působností

Konzultační hodiny na úřadech se v rámci obcí a měst Karlovarského kraje konají na Magistrátu města Karlovy Vary a na Městském úřadě v Mariánských Lázních, a to nejpravidelně, obvykle 1 x za dva týdny. Jsou svolávány pracovníky těchto úřadů podle aktuální potřeby a zájmu veřejnosti. Lze proto doporučit aktuálně zjistit vždy nejbližší termín na příslušném odboru těchto měst.

V dalších obcích pravidelnější konzultace pracovníků NPÚ v prostorech jejich úřadů neprobíhají. Konzultace v terénu pro laickou i odbornou veřejnost poskytují odborní referenti podle aktuální potřeby, na základě vzájemné předchozí domluvy průběžně.

Konzultace jsou rovněž průběžně poskytovány na pracovišti v Lokti, kterýkoliv pracovní den, po předchozí domluvě termínu.

(Pravidelné konzultační hodiny, které v minulosti byly na pracovišti v Lokti zavedeny, nebyly veřejností dostatečně využívány a vázaly kapacitu pracovníků pro případnou práci v terénu, proto se praxe ustálila na výše uvedeném způsobu.)