Národní památkový ústav

Národní památkový ústav

Valdštejnské nám. 3

11801 Praha 1

 Mapa webu |  MonumNet |  Ke stažení |  Novinky [7.1.] |  Diskusní fóra [29.11.] |  Odkazy na www [28.11.]
nový web: VLASTNÍCI [pro vlastníky a účastníky procesu obnovy památkového fondu: investory, projektanty, dodavatele, úřady, obce...]
Print

Diskusní fóra

Využití diskusních fór

Máte-li otázku, na kterou očekáváte odpověď, použijte prosím diskusní fórum Dotazy a odpovědi.

Diskusní fórum Národní památkový ústav obecně je určeno pro příspěvky k ústavu, včetně jeho organizačních a personálních záležitostí.

Chcete-li diskutovat k praktickým i teoretickým aspektům oboru památkové péče nebo k jednotlivým památkám, včetně informací o nich, jejich ochraně a péči o ně atd., umístěte svůj příspevek v diskusním fóru Památky a památková péče obecně.

V diskusním fóru Podněty ke koncepci tohoto webu by měly být jen příspěvky ke vzhledu, pojetí a jiným obecný zřetelům tohoto webu.

V diskusních fórech nejsou příspěvky z období 10.5.2006 - 27.9.2006, kdy byla podle pokynu tehdejšího generálního ředitele NPÚ Tomáše Hájka všechna zbývající diskusní fóra uzavřena a nepřístupná. Předtím bylo dne 9.2.2006 stejným postupem uzavřeno diskusní fórum Návrh koncepce reformy památkové péče k veřejné diskusi (zde v archivu).

Nejsou akceptovány hrubé příspěvky směřující proti zájmům ochrany památek, nepodloženě útočící na důstojnost jednotlivců či skupin občanů, na slušné mravy, obsahující politická vyjádření či komentáře (nejde ovšem o cenzuru, ale o snahu podpořit výměnu odborně relevantních vyjádření). Vítán je jakýkoliv podnět k plodným úvahám a dalším diskusím.


Obecná doporučení

Předmět Vašeho příspěvku volte prosím pokud možno krátký a výstižný - nerozepisujte zde to co by mělo být až obsahem Vašeho sdělení. Nepoužívejte však pokud možno obecné pojmy, jako např. "Otázka", "Upozornění", "Památky" atp. Mějte prosím na paměti, že Předmět slouží především k rychlé orientaci čtenářů v diskusních fórech.

Bude-li Váš příspěvek jakkoli navazovat na jiný, zobrazte prosím tento příspěvek (klepnutím na jeho Předmět nebo pomocí tlačítek [Zobrazit vybrané] nebo [Zobrazit vše]) a potom použijte tlačítko [Odpovědět]. Předmět Vašeho příspěvku můžete potom upravit (nemusíte nutně použít předvyplněný text).

Obecná diskusní fóra
Specializovaná diskusní fóra
Vyhrazená diskusní fóra
Archiv diskusních fór